Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Działu Księgowości - Księgowa/y

Gegenbauer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i ewidencjonowanie operacji gospodarczych,

  • Wystawianie faktur sprzedaży,

  • Sprawdzanie zobowiązań, przygotowywanie płatności,

  • Sporządzanie miesięcznych rejestrów faktur zakupu i sprzedaży,

  • Weryfikacja co miesięczna przychodów i kosztów, na bazie zestawień przesyłanych przez Kierowników Regionów,

  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych raportów.

Nasze wymagania

  • Dostępność do szybkiego podjęcia pracy,

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych Sp. z o. o.,

  • Znajomość systemu Symfonia Finanse i Księgowość,

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, PDOP) oraz ustawy o rachunkowości,

  • Doświadczenie w biurze rachunkowym – mile widziane.

  • Praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych oraz podatkowych (znajomość rozliczania kosztów w układzie rodzajowym i kalkulacyjnym),

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i analitycznego myślenia,

  • Dokładność, samodzielność i zaangażowanie w pracę.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,

  • Rozwój zawodowy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,

  • Pakiet socjalny (dofinasowanie do urlopów, opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karty sportowej, ubezpieczenia grupowego).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta sportowa

  • paczki Mikołajkowe dla dzieci

Miejsce pracy: praca stacjonarna w biurze w Krakowie – Czyżynach, od pon. do pt. 08.00-16.00

Firma zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami.