Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Księgowości

Auto BrzezińskaO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych.

  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych z kontrahentami.

  • Prowadzenie ewidencji księgowych z zakresu VAT i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej

  • Przygotowywanie deklaracji VAT

  • Uzgadnianie i analizowanie stanów magazynowych.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w Dziale Księgowości,

  • Znajomość przepisów o rachunkowości wraz z umiejętnością zastosowania ich w praktyce.

  • Znajomość przepisów podatkowych VAT, w tym VAT w transakcjach międzynarodowych

  • Znajomość programu Sage Symfonia mile widziana

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Umiejętność efektywnej komunikacji z osobami na różnych poziomach stanowisk

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę

  • Pracę z ludźmi z pozytywną energią

  • Brak usztywnień korporacyjnych

Auto Brzezińska

Grupa FordStore Łódź jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Nasza sprzedaż pojazdów nowych w 2020 roku przekroczyła 1400 szt, a obecny rok planujemy zakończyć jeszcze wyższą wartością. W śród sprzedawanych przez nas pojazdów są modele o mocy powyżej 400 KM, które wraz z pozostałymi podlegają pełnej obsłudze serwisowej w naszych serwisach mechanicznym oraz blacharsko - lakierniczym. Jeśli zatem lubisz motoryzację, pragniesz rozwijać swoją pasję, dołącz do nas. Poszukujemy osób odpowiedzialnych, nastawionych na sukces i chęć podejmowania z nami nowych wyzwań zawodowych.

Przewiń do profilu firmy