Oferta pracy

Pracownik Działu Księgowości

TATUUM

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

TATUUM

Wiączyńska 8A

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur sprzedaży, not księgowych, księgowanie faktur eksportowych,

  • kontrola faktur sprzedażowych wystawianych przez magazyn

  • rozliczanie podatku VAT (przygotowanie JPK_VAT, kontrola prawidłowości dokumentów zakupu i sprzedaży pod kątem VAT)

  • ewidencja środków trwałych (dokumenty OT, LT, ST, naliczanie amortyzacji)

  • księgowanie dokumentów biura w Chinach (wyciągi bankowe, wydatki gotówkowe)

  • kompensowanie należności i zobowiązań – franczyzy depozytowe

  • sporządzanie wybranych deklaracji GUS

Nasze wymagania

  • dobra znajomość przepisów VAT i CIT

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • dobra znajomość obsługi MS Office (Wors, Excel)

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o uznanej na rynku marce

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę MultiSport

  • kartę zniżkową na zakupy w sklepach Tatuum

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

TATUUM

Od ponad 20 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością materiałów, ponadczasowością modeli, unikatowością produktu i reprezentowanymi wartościami. DNA marki bazuje na naturalności, osobowości, prostocie, jakości i komforcie. To wszystko możliwe jest dzięki zaangażowaniu całego zespołu, którego częścią możesz się teraz stać.

Przewiń do profilu firmy