Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu księgowości

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2018-01-05

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy jedną z największych firm na podkarpaciu specjalizującyh się w obsłudze inwestycji komunalnych i budowlanych.  W związku z dalszym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • Dokładność, systematyczność i terminowość.

Zadania:

  • Kontrola i weryfikacja dokumentów źródłowych w zakresie ich zgodności z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz ich wprowadzanie do systemu,
  • Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych,
  • Uzgadnianie i analiza kont księgowych pod względem prawidłowości zapisów,
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Prawidłowe utrzymanie, przechowywanie i archiwizacja dokumentacji,
  • Wykonywanie innych czynności pomocniczych związanych z zamknięciem miesiąca/roku oraz w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.