Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu księgowości

ARSANIT SP. Z O.O.O firmie

2 8004 000 brutto / mies.

ARSANIT SP. Z O.O.

Obwodowa 17

Siemianowice Śląskie

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i ewidencjonowanie dokumentów księgowych,

  • kontrola rozrachunków,

  • monitoring należności,

  • udział przy sporządzaniu analiz i sprawozdań finansowych,

  • efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie – ekonomiczne/rachunkowe,

  • znajomości prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz ustawy o VAT,

  • zaangażowanie i motywacja do pracy,

  • rzetelność i umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,

  • sprawna obsługa komputera, w tym pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • znajomość programu Symfonia.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • pracę w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie,

  • szkolenia i możliwość intensywnego rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy fachowej,

  • pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy),

  • wynagrodzenie w granicach 2 800-4 000 brutto.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce