Pracownik działu księgowości

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AGIO SP. Z O.O.

    AGIO Sp. z o.o. jest biurem rachunkowym znajdującym się w strukturze dużej grupy kapitałowej. Jest to zespół kilkudziesięciu współpracujących ze sobą osób. Biuro zlokalizowane jest w centrum Szczecina.

    Miejsce pracy: Szczecin

    Opis stanowiska:

    • Weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
    • księgowanie faktur zakupowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych
    • prowadzenie i kontrola rozrachunków
    • udział w zamknięciach miesiąca/roku
    • przygotowywanie danych do raportów finansowych
    • współpraca z audytorami

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek: rachunkowość)
    • wiedza z zakresu rachunkowości
    • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • mile widziane doświadczenie zawodowe w księgowości
    • znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • pakiet ubezpieczenia medycznego
    • wynagrodzenie odpowiadające stanowisku i posiadanym umiejętnościom

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGIO Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AGIO Sp. z. o.o. z siedzibą przy Pl. Rodła 8, 70-419 Szczecin
    2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych - iod@polsteam.com
    3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych oraz art. 221 Kodeksu Pracy
    4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat, wyznaczony przez administratora
    5. Posiada Pani/Pan prawo do:
    • żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
    • wniesienia skargi do organu nadzorczego
    6. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.