Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Księgowości

PBO - CONSTRUCTION SP. Z O.O. SP.K.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • ewidencja dokumentów księgowych,

  • klasyfikacja i księgowanie ,

  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,

  • księgowanie list płac, rezerw, leasingów, poleceń księgowania,

  • obsługa bankowości internetowej,

  • przygotowanie raportów /zestawień wg określonych wytycznych,

  • kontrola poprawności rozliczeń na kontach ,

  • wspołpraca z innymi działami firmy w zakresie dokumentacji księgowej ,

  • zapewnienie sprawnej realizacji zadań terminowych ,zgodnie z założonymi celami

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenie w forme świadczącej uslugi ksiegowe lub na stanowisku samodzielnego księgowego

  • znajomość języka niemieckiego

  • wiedza w obszarze księgowości oraz podatków CIT i VAT

  • dobra znajomość MS Exel

  • umiejętności analityczne oraz umiejętności identyfikowania problemów i poszukowanie rozwiązań

  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów

  • dostępność 5 dni w tygodniu w pełnym wymiarze godzin

  • rzetelność samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • praca w przyjaźnej atmosferze

  • praca we firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • nieograniczony dostęp do wiedzy z zakresu rachunkowości ,podatków,finansów

  • możliwość rozwoju zawodowego

Jesteśmy jedną z niewielu znanych i cenionych firm, która jest obecna na polskim i zagranicznym rynku od ponad 15 lat. Nasza wizytówka to dziesiątki obiektów zrealizowanych na terenie Polski i Niemiec.

Przewiń do profilu firmy