Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Księgowości

JOULE POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Praca biurowa - Przetwarzanie danych/fakturowanie

Joule Polska Sp.z o.o. działająca na rynku od 2012 r. jest trzecim centrum dystrybucji Joule Group - lidera w obszarze dostaw produktów wykorzystujących energię słoneczną oraz produkujących ciepłą wodę w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Firma Joule Polska zajmuje się w sposób kompleksowy dystrybucją wysokiej jakości zasobników ze stali nierdzewnej.

Zakres zadań:

·        Fakturowanie zamówień sprzedaży spółek Joule.

·        Inne prace związane z przetwarzaniem danych komputerowych.

Wymagania:

·        Wykształcenie minimum średnie.

·        Znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel;

·        Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym w piśmie

·        Dbałość i sumienność w wykonywaniu pracy;

·        Umiejętność pracy w zespole;

·        Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

·        Pracę w młodym zespole w międzynarodowej firmie;

·        Pracę w dogodnej lokalizaji, w pobliżu Centrum Handlowego Magnolia;

·        Zapewnione zostanie pełne szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków i  obsługi systemu MS Dynamics NAV.

Ogłoszenie archiwalne