Oferta pracy

Pracownik Działu Likwidacji Szkód Autocasco

APRIL Polska Sp. z o.o.O firmie

APRIL Polska Sp. z o.o.

Opalińskiego 9

Warszawa

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy APRIL, która od 1988 roku projektuje, zarządza i dystrybuuje rozwiązania ubezpieczeniowe i assistance dla osób indywidualnych oraz firm. APRIL Polska od ponad 20 lat specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości usług assistance, a także likwidacji szkód na całym świecie.

Obecnie poszukujemy:

Zakres obowiązków:

  • merytoryczna likwidacja szkód komunikacyjnych z ubezpieczeń AC,
  • prowadzenie akt szkodowych w systemie informatycznym,
  • ustalenie zasadności roszczenia,
  • rozpatrywanie odwołań,
  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,
  • postępowanie zgodnie z zawartymi umowami, regulaminem wewnętrznym oraz przepisami prawa,
  • gotowość do pracy zdalnej.

Wymagania:

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie w likwidacji szkód z ubezpieczeń AC,
  • znajomość prawa i problematyki ubezpieczeniowej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • umiejętność obsługi komputera (Ms Office, środowisko Windows),
  • rzetelność i odpowiedzialność,
  • zdolność do szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych,
  • wysoka kultura osobista.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • Pyszna kawa w naszym biurze bez ograniczeń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Częste wyjścia integracyjne
  • Zgrany zespół oraz wsparcie przełożonego
  • Świetna lokalizacja w okolicy ronda ONZ
  • Bony okolicznościowe
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Lekcje języka angielskiego i niemieckiego w naszym biurze
  • Dofinansowanie do wakacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy