Ta oferta pracy jest nieaktualna od 48 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

  • Zabrze, Bytom, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-09-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Grupa Dąbrowscy to śląski leader motoryzacyjny w sprzedaży marek: Renault, Nissan, Dacia.

Firma znajduje się w gronie TOP50 – wśród 50 największych dealerów samochodowych w Polsce.

Wesprzyj nasz zespół swoimi umiejętnościami i motywacją,
bo sukces firmy, to sukces pracowników!

Za jakie zadania będziesz odpowiedzialny?

  • Kompleksowa obsługa klientów oraz zleceń serwisu,
  • Przyjmowanie szkód komunikacyjnych zgodnie z wytycznymi Towarzystw Ubezpieczeniowych,
  • Identyfikacja oczekiwań i potrzeb klientów oraz przestrzeganie wysokich standardów obsługi,
  • Kosztorysowanie napraw oraz pełna współpraca z TU w zakresie likwidacji szkód,
  • Terminowe rozliczanie szkód komunikacyjnych,
  • Kontrola jakości wykonanych napraw,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Prezentowanie produktów i usług firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny,
  • Bardzo dobra wiedza w zakresie zagadnień likwidacji szkód komunikacyjnych,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość programu Audatex,
  • Komunikatywność, rzetelność,  wysoka kultura osobista,
  • Dynamika w działaniu oraz dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B.

Co zyskujesz pracując z nami?

  • Pracę w firmie z wieloletnią tradycją o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę oraz motywujący system premiowy,
  • System profesjonalnych szkoleń,
  • Interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,
  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Bądź częścią naszego zespołu klikając w przycisk aplikowania bądź złóż dokumenty osobiście w sekretariacie firmy w Zabrzu przy ul. Wolności 59.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dąbrowscy sp. z o.o. z siedzibą w Zabrze, ul. Wolności 59 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się