Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu logistyki ds. obsługi zleceń produkcyjnych

HYDAC Sp. z o.o. O firmie

  • Reymonta 17, Mikołów
    Mikołów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HYDAC Sp. z o.o.

Reymonta 17

Mikołów

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalne prowadzenie spraw związanych z realizacją zleceń produkcyjnych

  • zarządzanie przepływem materiałów dla produkcji systemów hydrauliki siłowej, kontakt z klientem

  • współpraca z działem technicznym i konstrukcyjnym, z działem produkcji i magazynem

  • sporządzanie i zarządzanie zamówieniami do dostawców, poszukiwanie nowych dostawców

  • monitorowanie i informowanie o postępach w dostawie towarów

  • rozwiązywanie spraw we wszystkich kwestiach związanych z przebiegiem zakupów, przygotowywanie potwierdzeń zamówień, fakturowanie, wysyłka, kompletacja dokumentacji technicznej

  • ustalenie i monitoring kosztów powstałych w procesie realizacji zlecenia produkcyjnego

  • prowadzenie korespondencji handlowej w języku niemieckim lub angielskim

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane w dziedzinie logistyki lub handlu zagranicznego

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w mowie i piśmie

  • znajomość problematyki związanej z logistyką produkcji, znajomość procedur magazynowych

  • znajomość zasad wymiany handlowej

  • świadomość kosztowa

  • biegła znajomość obsługi komputera – SAP, pakiet MS Office

  • samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w grupie, komunikatywność

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale logistyki w firmie stosującej nowoczesne standardy zarządzania i znajomość branży hydrauliki siłowej

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej i silnej pozycji rynkowej

  • możliwość samorealizacji i rozwoju

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

HYDAC lider na rynku hydrauliki siłowej, w związku z intensywnym rozwojem firmy w Polsce oraz w Europie Wschodniej przyjmie osoby na stanowisko: Pracownik działu logistyki ds. obsługi zleceń produkcyjnych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV ze zdjęciem za pomocą przycisku Aplikuj.