Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Logistyki

Knauf Service Sp. z o. o.

  • Promienna 51, Jaworzno
    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Promienna 51

Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja przewozów surowców i towarów w relacjach krajowych i międzynarodowych

  • monitorowanie terminowości realizacji dostaw

  • współpraca z przewoźnikami i spedycjami

  • utrzymywanie relacji z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi

  • współpraca z innymi działami firmy

  • nadzór nad gospodarką magazynową

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • tworzenie raportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

  • znajomość j. angielskiego i j. ukraińskiego i/lub rosyjskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie w branży logistycznej lub transportowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na bazie umowy o pracę w globalnej, będącej liderem w branży firmie

  • rozwój zawodowy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku

  • odpowiedni - dostosowany do posiadanych kompetencji - pakiet wynagrodzenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • bezpieczne, nowoczesne i zrównoważone środowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy czołową, globalną firmą zajmującą się produkcją i dystrybucją materiałów budowlanych.

www.knauf.pl

Przewiń do profilu firmy