Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik działu logistyki (junior)

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Posługujesz się językiem angielskim i chciałbyś rozwijać się w dziale logistyki w firmie o globalnym zasięgu? Teraz masz szansę to zrobić! Nie czekaj, aplikuj!

Pracownik działu logistyki (junior)Numer ref.: /551/05/2021/DP/71504

zadania

  • przygotowywanie i opracowywanie tygodniowych i miesięcznych raportów i zestawień (na bazie danych z systemów: SAP, Transportation Management System) oraz kluczowych wskaźników wydajności KPI
  • współpraca z centralnymi działami: zakupów, sprzedaży, organizacji transportów oraz magazynami
  • bieżące wsparcie zespołu Logistyki Operacyjnej

oczekujemy

  • umiejętność szybkiego uczenia się;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie na poziomie min. B2;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel;
  • znajomość SAP, VBA i Power BI będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie w pracy/stażu w obszarze logistyki będzie dodatkowym atutem;

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej korporacji branży tytoniowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • poznanie środowiska działu finansów działającego w systemie centrum usług (Shared Service Center) obsługujących kraje Europy
  • pakiet benefitów (kartę OK SYSTEM, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków)
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • umowę o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS i ubezpieczenie chorobowe, płatne urlopy) z możliwością przedłużenia
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne