Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Logistyki

G4 GARAGE sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i kontrola dokumentów związanych z przyjęciem oraz wydaniem towarów dla powierzonej grupy klientów,

  • Awizacje dostaw i kontrola realizacji zamówień,

  • Koordynacja realizacji zleceń transportowych,

  • Zapewnienie terminowych realizacji dostaw oraz prowadzenie zestawień kosztów transportu,

  • Weryfikowanie faktur transportowych,

  • Organizowanie wysyłek powierzonej grupy klientów,

  • Raportowanie statusu realizacji przesyłek oraz ich analiza,

  • Planowanie i realizacja dostaw importowych i wysyłek eksportowych,

  • Prowadzenie dokumentacji eksportowo-importowej oraz dokumentacji celnej,

  • Współpraca z działem reklamacji w zakresie wyjaśnienia reklamacji,

  • Rozwiązywanie bieżących problemów logistycznych,

  • Wprowadzanie zamówień/dostaw do systemu,

  • Zgłaszanie ewentualnych braków w dostawach do strategicznych klientów,

  • Koordynacja oraz przygotowanie zwrotów ze sklepów,

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point, Outlook),

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Praca w systemie dziennym jednozmianowym od poniedziałku do piątku (8:00-16:00),

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Niezbędne narzędzia pracy.

O nas

Powstała w 2005 roku Spółka G4 Garage od momentu swoich narodzin wytrwale inwestuje wszelkie dostępne zasoby w dynamiczny rozwój firmy i po dziś dzień konsekwentnie utrzymuje wiatr w żaglach. Wysoki stopień specjalizacji produktowej, w połączeniu z niezwykłą elastycznością względem potrzeb rynku oraz klientów indywidualnych, pozwoliły nam na osiągnięcie solidnej i ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej.