Logo Pracuj.pl

Pracownik działu logistyki

Tlc Rental Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie realizacji zamówień dla klientów oraz prowadzenie bieżącej dokumentacji dotyczącej współpracy
  • organizacja transportu i dystrybucji towarów
  • stały kontakt z dostawcami
  • współpraca z firmami spedycyjnymi/ poszerzanie bazy danych przewoźników
  • doradztwo techniczne, analiza potrzeb klientów oraz wsparcie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • bezpośredni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo - transportowej, kontrola dokumentów wysyłkowych
  • ścisła współpraca z magazynem oraz z działem sprzedaży, terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów sprzedaży
  • organizowanie pracy zgodnie z przepisami bhp i przeciwpożarowymi
  • kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym
  • wprowadzanie dokumentów do elektronicznego systemu SAP
  • rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku w obszarze logistyki
  • wyższe wykształcenie
  • doskonałej organizacji pracy
  • samodzielności i kreatywności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętności komunikacji i pracy w zespole
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Outlook, Excel)
  • znajomość systemu SAP Business One będzie dodatkowym atutem
  • znajomości języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmę
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system premiowania
  • możliwość rozwoju osobistego
  • niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Tlc Rental Sp. z o.o.

Lider w wynajmie i sprzedaży tymczasowych systemów ogrodzeniowych, systemów zabezpieczeń krawędzi oraz schodów tymczasowych ze skandynawskim doświadczeniem, obsługujący największe inwestycje budowlane poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik działu logistyki

Pracownik działu logistyki, Kraków