Ta oferta pracy jest nieaktualna od 151 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik działu logistyki

  • Złotoryja, Legnica, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Firma Adeo Screen zajmująca się produkcją ekranów projekcyjnych poszukuje:

    Pracownika działu logistyki

    Miejsce pracy: Złotoryja

    Opis stanowiska:

    • organizowanie transportów krajowych i zagranicznych
    • wystawianie dokumentów sprzedaży
    • współpraca z klientami
    • prace magazynowe
    • współpraca z pracownikami oddziału firmy we Włoszech

    Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • posiadanie prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia: docelowo umowę na czas nieokreślony
    • premie półroczne, premię stażową
    • pracę w godzinach: 8-16, 9-17
    • grupowe ubezpieczenie pracownicze

    Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie CV
    za pomocą przycisku Aplikuj teraz

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)