Oferta pracy

Pracownik działu logistyki – magazynier/ka

No Limit Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Sztuka logistyki, logistyka sztuki

Od 30 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania logistyczne, dopasowane do potrzeb Klienta przy zachowaniu najwyższych norm jakości i bezpieczeństwa. Jeśli chcesz mieć swój udział w realizacji innowacyjnych projektów logistycznych i dbasz o swój rozwój zawodowy dołącz do naszego zespołu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Gotowość do długoterminowej współpracy,
  • Motywacja i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie oraz ze skanerem,
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy wydane przez UDT (nie jest to warunek konieczny).

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zamówień,
  • Właściwe rozmieszczenie przyjmowanych towarów w magazynie,
  • Przyjmowania i wydawanie towaru,
  • Sortowanie i pakowanie towaru.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie-praca od ZARAZ,
  • Pracę odpowiednią zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn,
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • Pracę w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce,
  • Pakiet świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków, zajęcia językowe),
  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy w strukturach organizacji,
  • Kompleksowe szkolenia dla osób bez doświadczenia,
  • Udział w licznych wyjazdach integracyjnych oraz imprezach firmowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji (cv)
za pomocą przycisku Aplikuj,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)

www.nolimit.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy