Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu logistyki / Magazynier

Centrum Druku AM Stachura sp.k.O firmie

Centrum Druku AM Stachura sp.k.

Mierzeja Wiślana 11

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przyjęcie towaru oraz weryfikacja zgodności przyjmowanego towaru,

  • Kompletacja i przygotowanie zamówień dla odbiorców,

  • Weryfikacja zgodności wydawanego towaru,

  • Zabezpieczenie towaru na czas transportu,

  • Utrzymanie porządku w magazynie,

  • Dbałość o należyte przechowywanie i składowanie towaru,

  • Obsługa wysokiego składu,

  • Przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Zaangażowanie w pracy,

  • Uczciwość, solidność i odpowiedzialność,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • Uprawnienia na obsługę wózków widłowych,

  • Umiejętność pracy z terminalami mobilnymi,

  • Znajomość systemów magazynowych,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilna pozycja rynkowa firmy,

  • Przyjazna atmosfera pracy - zaangażowany i zgrany zespół,

  • Konkursy z nagrodami, coroczna impreza z atrakcjami, paczki i bony świąteczne,

  • Regularna dostawa owoców,

  • Ubezpieczenie na życie i opieka medyczna na preferencyjnych warunkach,

  • Karta sportowa na preferencyjnych warunkach,

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,

  • Firmowy strój roboczy,

  • Szkolenie uprawniające do obsługi wózków (UDT),

  • Praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Centrum Druku od 1999 roku specjalizuje się w sprzedaży urządzeń drukujących dla domu i biura. Posiadamy pełen asortyment urządzeń drukujących oraz ekspercką wiedzę na ich temat.

Ważną częścią naszej firmy jest dział logistyki / Magazyn. Dzięki własnej i dużej powierzchni magazynowej większość popularnych produktów dostępna jest od ręki.

Magazyn Centrum Druku znajduje się w wygodnym budynku przy ul. Mierzeja Wiślana 11, w pobliżu pętli tramwajowej Mały Płaszów.

Przewiń do profilu firmy