Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Logistyki / Magazynier

Słodkie Upominki sp. z o.o. sp.k.

  • Chełmżyńska 180, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Chełmżyńska 180

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kalkulacje i wyceny usług transportowych dla klientów krajowych i zagranicznych,

  • Potwierdzanie terminów dostaw z klientami krajowymi i zagranicznymi,

  • Organizowanie transportów

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wykonanym transportem

  • Pomoc w bieżącym funkcjonowaniu magazynu firmy

  • Współpraca z innymi działami

  • Przygotowywanie raportów miesięcznych,

  • Organizowanie i zgłaszanie odbioru odpadów

Nasze wymagania

  • Min. wykształcenie średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z eksportem i importem

  • Umiejętności analityczne

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności program Excel

  • Umiejętności ustalania priorytetów, umiejętności pracy pod presją czasu

  • Aktualna książeczka Sanepidu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Uprawnienia obsługi wózka widłowego mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwości zdobycia nowych umiejętności

  • miłą atmosferę pracy

  • pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku, z możliwością nadgodzin 50% i 100%

  • niekorporacyjne środowisko pracy w nowoczesnych halach produkcyjnych

  • wsparcie i szkolenie na etapie wdrożenia

  • możliwość rozwoju osobistego

  • elastyczne godziny pracy pomiędzy: 8:00 a 17:00

  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • zniżki na produkty firmowe

  • imprezy integracyjne

  • prezenty świąteczne, Mikołajkowe

  • prezenty jubileuszowe

  • bony upominkowe z okazji narodzin, ślubów i innych ważnych uroczystości rodzinnych

  • nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły

  • ubezpieczenie grupowe

  • parking rowerowy i duży, nowoczesny parking samochodowy

  • komfortowe warunki pracy w nowoczesny budynku produkcyjno-biurowym.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Marka Słodkie jest jednym z europejskich liderów w branży produkcji słodyczy reklamowych. Od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze wykorzystując przy tym najnowsze technologie, a wyprodukowane przez nas słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty są jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy