Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Logistyki (MRO)

COLLINS AEROSPACE

  • Bierutowska 65, Psie Pole, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Bierutowska 65

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw na magazyn, weryfikacja ilości i dostarczonych dokumentów

  • Dostarczanie na obszar produkcji komponentów i opakowań zgodnie z instrukcją

  • Kompletacja materiału zgodnie z instrukcją

  • Przyjmowanie, wysyłka oraz pakowanie wyrobów gotowych

  • Obsługa transportu wewnątrz obsługiwanego obszaru

  • Terminowa realizacja zadań zgodnie z instrukcją

  • Przestrzeganie zasad magazynowania i przemieszczania wyrobów na magazynie zgodnie z zasadą FIFO

  • Bieżąca kontrola stanów magazynowych, udział w inwentaryzacjach rocznych oraz cyklicznych

  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie sprzętu – skanery, regały, wózki,

  • Współpraca z innymi działami w firmie (produkcja, obsługa klienta, zakupy, planowanie)

  • Praca w systemie SAP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w procesach przyjęcia, kompletacji, wydania i wysyłki towaru

  • Znajomość systemu SAP mile widziane

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Mile widziane uprawniania na suwnice

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dokładność i sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Innowacyjność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program

  • Siłownię firmową

  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’