Operator Wózka Widłowego

  • Skarbimierz (pow. brzeski), opolskie
  • Smaków 6, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 20.08.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 19.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Donaldson Polska jest międzynarodową firmą produkcyjną specjalizującą się w produkcji filtrów powietrza i filtrów cieczy do samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych i urządzeń rolniczych. Obecnie do naszego zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Skarbimierzu koło Brzegu – woj. opolskie, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Skarbimierz koło Brzegu Opolskiego

    Opis stanowiska:

    • Kontrola stanów komponentów i wydawanie ich z magazynu na produkcję
    • Odpowiednie oznakowanie i przewiezienie do działu jakości materiałów wadliwych
    • Przestrzeganie zasad FIFO
    • Zapewnienie prawidłowej identyfikowalności komponentów
    • Zabezpieczanie materiałów / komponentów w podległym obszarze
    • Rozładunek, przyjmowanie i weryfikacja dostaw komponentów
    • Przygotowanie wysyłek oraz załadunek wyrobów gotowych
    • Ciągłe doskonalenie procesów w obszarze wykonywanej pracy

    Wymagania:

    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Zdobycie cennego doświadczenia w nowej, rozwijającej się międzynarodowej firmie;
    • Możliwość szkoleń.

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Donaldson Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.