Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Logistyki

NICROMETAL S.A.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie i monitorowanie zleceń transportowych,

  • współpraca w celu organizacji floty transportowej oraz pracy kierowców,

  • opracowywanie dokumentacji transportowej oraz innych dokumentów w dziale logistyki,

  • dbałość o jakość i terminowość wykonywanych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe transport/spedycja),

  • znajomość zagadnień związanych z transportem (konwencja CMR, czas pracy kierowców, przeliczanie przestrzeni ładunkowej, itp.),

  • mile widziane doświadczenie w logistyce/spedycji/transporcie oraz posiadanie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych,

  • gotowość do szybkiego wdrożenia przy wsparciu doświadczonego zespołu,

  • biegła znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • dyspozycyjność, komunikatywność, dobra organizacja czasu pracy, zaangażowanie,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę dla pracodawcy – lidera rynku recyklingu odpadów poprodukcyjnych,

  • możliwość podejmowania nowych wyzwań,

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.