Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu logistyki z językiem francuskim

STELLA sp. z o.o.

Pabianicka 184/186

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie zamówień sprzedaży, uzgadnianie terminów produkcji zamówień,

  • Telefoniczna obsługa klienta,

  • Organizowanie transportu i dostaw towaru do klientów,

  • Sporządzeniu dokumentacji do wysyłek i wystawianie dokumentów handlowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, min. licencjat (może być student/ka ostatnich lat studiów),

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności ustalania priorytetów,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjnych,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Znajomość środowiska Windows (Excel, Word, Outlook),

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP.

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w dobrze prosperującej firmie,

  • korzystny system wynagrodzenia (wynagrodzenie podstawowe + pakiet medyczny + premia roczna),

  • pracę w młodym zespole,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Kurs języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy producentem najwyższej jakości mebli tapicerowanych.

Przewiń do profilu firmy