Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu logistyki z językiem niemieckim

BEGA GruppeO firmie

BEGA Gruppe

Poznańska 113A

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca ze spedycjami, klientami zagranicznymi, Centralą w Niemczech, magazynem, dostawcami

  • Awizacja dostaw

  • Obsługi zamówień, sprzedaży, przygotowania dokumentacji eksportowej

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Komunikatywność, zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze klienta zagranicznego, komunikatywna znajomość j. angielskiego, doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku: dział obsługi klienta/sprzedaży/reklamacji

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, stałe godziny pracy

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie kursów językowych, szkoleń

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz odpowiednie przeszkolenie

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w międzynarodowym środowisku w młodym zgranym zespole

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników