Logo Pracuj.pl

Pracownik działu logistyki

JBG-2 Sp. z o.o.O firmie

  • Żory
    Żory, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesu wysyłki towaru do klientów,
  • Przygotowywanie dokumentacji wysyłkowej w transporcie krajowym i zagranicznym,
  • Współpraca z firmami transportowymi i kierowcami,
  • Kontakt z klientami – ustalanie terminów dostaw towarów,
  • Współpraca z innymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasowej,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość drugiego języka obcego.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę,
  • Zespół otwarty na dzielenie się wiedzą,
  • Codzienną komunikację w językach obcych,
  • Nowe wyzwania każdego dnia,
  • Możliwości rozwoju,
  • Narzędzia pracy.

Firma JBG-2 Sp. z o.o. - producent profesjonalnych urządzeń chłodniczych poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik Działu Logistyki.

Obligatoryjna nazwa pliku z CV kandydata: CV_imię_nazwisko.

Pracownik działu logistyki, Żory