Logo Pracuj.pl

Pracownik Działu Logowania / znakowania odzieży

ProfixO firmie

  • Łomna-Las (pow. nowodworski)
    Łomna-Las (pow. nowodworski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa wszystkich urządzeń do znakowania produktów
  • Obsługa prasy termo transferowej oraz kontrola jej pracy
  • Obsługa plotera tnącego oraz monitorowanie procesu druku (DTF)
  • Kompletacja towaru, znakowanie i pakowanie zgodnie z uwagami zawartymi w zleceniu
  • Kontrola towarów zleconych do logowania, pochodzących z magazynu wewnętrznego, pod kątem ich zgodności ze zleceniem klienta
  • Kontrola jakościowa produktów przeznaczonych do logowania
  • Dobranie materiału oraz dodatków do produkcji zgodnie z wytycznymi zlecenia
  • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych urządzeń
  • Sporządzanie raportów kontrolnych z wykonanych zadań

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy (mile widziana praktyczna, poparta doświadczeniem znajomość sitodruku lub DTF/DTG)
  • Sumienność w podejściu do wykonywanych zadań
  • Spostrzegawczość, dbałość o szczegóły, dokładność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętności pracy zespołowej i samodzielnej
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie narzędziowej.
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Bonusy świąteczne oraz firmowe imprezy okolicznościowe.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych w pełni finansowanych przez pracodawcę – karta Multisport, opieka medyczna w placówkach Medicover

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • świętowanie urodzin
  • dodatkowy urlop

PROFIX Sp. z o.o. wiodąca firma w branży narzędziowej. Właściciel marek PROLINE, PROLINE HD, LAHTI PRO, TRYTON, VULCAN CONCEPT oraz dystrybutor renomowanych światowych marek takich jak: STANLEY, BLACK&DECKER, FISKARS.

Od ponad 25 lat z powodzeniem działamy w obszarze produkcji i handlu. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, odzieży ochronnej i roboczej oraz artykułów BHP.

Pracownik Działu Logowania / znakowania odzieży, Łomna-Las (pow. nowodworski)