Oferta pracy

Pracownik Działu Magazynu i Pakowania

Alfa Laval KrakówO firmie

  • Zawiła 56, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Alfa Laval Kraków

Zawiła 56

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie towaru o dużych gabarytach do wysyłki (czyszczenie, ustawianie urządzenia, oraz pakowanie w drewniane skrzynie).

  • kontakt z ciężkim ładunkiem, używanie suwnicy oraz wózka widłowego czołowego do załadunku spakowanego urządzenia.

  • wydawanie drobnych komponentów na produkcję (za pomocą wózka widłowego bocznego, wysokość regałów 6,5 m).

  • wydawanie dużych komponentów na produkcję (za pomocą suwnicy).

  • rozwożenie towaru na odpowiednie lokalizacje po przyjęciu.

  • praca w trybie dwu zmianowym (6.00-14.00, 14.00-22.00) od Poniedziałku do Piątku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe.

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • zdobędziesz doświadczenie w szwedzkim koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • będziesz mieć okazję uczyć się od najlepszych specjalistów

  • będziesz pracować w bezpiecznym otoczeniu i mieć dostęp do najwyższej jakości narzędzi pracy

  • dołączysz do zespołu, który ceni sobie atmosferę pracy - koledzy chętnie pomogą Ci w każdej sytuacji

  • będziesz uczestniczyć w szkoleniach (program wprowadzający, Alfa Laval Production System – oparty na Lean i Six Sigma oraz inne)

  • znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym: opieka medyczna dla całej rodziny, platforma MyBenefit, możliwość nauki języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków, premia roczna

  • kandydatom rozważającym przeprowadzkę oferujemy atrakcyjny pakiet relokacyjny

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • karta Multisport

Alfa Laval jest światowym liderem w zakresie specjalistycznych produktów i rozwiązań opartych na trzech kluczowych technologiach: oddzielania, wymiany ciepła oraz przepływu cieczy. Wszystkie trzy są niezwykle ważne dla funkcjonowania zakładów przemysłowych. Nasze nowatorskie rozwiązania umożliwiają ogrzewanie, chłodzenie, transport i oddzielanie takich produktów jak olej, woda, chemikalia, napoje, artykuły żywnościowe i farmaceutyki. Urządzenia Alfa Laval są dostarczane do klientów w blisko 100 krajach. Zatrudniamy około 17 000 pracowników na całym świecie.

Stwarzamy lepsze warunki życia codziennego dla ludzi. Robimy to, przyczyniając się do bardziej zrównoważonej przyszłości poprzez innowacje inżynieryjne. Kochamy to, co robimy i jesteśmy w tym dobrzy. Nasz krakowski zespół to 250 osób pracujących w dwóch halach produkcyjnych i działach biurowych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez pracuj.pl - przycisk „Aplikuj teraz” (poniżej).