Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Marketingu

  • Goleniów, Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    LUCKY UNION FOODS- EURO Sp. z o. o.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Goleniów, Łozienica (pow. goleniowski)

    Opis stanowiska:
    • bieżąca obsługa klientów krajowych i zagranicznych,
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług
    Wymagania:
    • wykształcenie min. średnie
    • znajomość pakietu MS Office
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • motywacja do pracy, zaangażowanie i entuzjazm
    Oferujemy:
    • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
    • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
    • możliwość rozwoju osobistego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
    za pomocą przycisku
    Prosimy o dopisanie w przesłanej aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)."
    Informujemy, że administratorem danych jest Lucky Union Foods-Euro Sp. z o.o. z siedzibą w Łozienicy, ul. Nowa 7, 72-100 Goleniów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom