Oferta pracy

Pracownik Działu Marketingu

IRDIS Sp. z o.o.O firmie

IRDIS Sp. z o.o.

Zbąszyńska 2B

Łódź

IRDIS Sp. z o.o. jest firmą informatyczną i producentem oprogramowania PomocnikBHP.pl najbardziej innowacyjnego i kompletnego systemu do zarządzania BHP w Polsce.

IRDIS Sp. z o.o. jest również autoryzowanym dystrybutorem systemu klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem STREAMSOFT PRESTIŻ

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, ewentualnie ostatni rok studiów
  • Wiedza z zakresu marketingu i grafiki komputerowej
  • Znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • Znajomość obsługi programów graficznych
  • Kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie
  • Wykształcenie w zakresie BHP będzie dodatkowym atutem

Twoje obowiązki:

  • Opracowywanie treści i grafiki materiałów marketingowych
  • Opracowywanie dokumentacji, instrukcji i prezentacji
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie marketingu produktów
  • Wsparcie Działu Handlowego i współpraca z klientami
  • Realizacja zaplanowanych działań marketingowych
  • Inne prace związane z marketingiem naszych produktów

Oferujemy:

  • Ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju i realizacji zawodowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV (plik PDF) z dopiskiem „Marketing” klikając w przycisk:
Wysyłając dokumenty prosimy o załączanie w nich klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w obecnym jak i w przyszłych procesach rekrutacyjnych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy