Administratorem Pana /Pani danych osobowych jest Chema- Elektromet Spółdzielnia Pracy w Rzeszowie.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Marketingu

CHEMA - ELEKTROMET SPÓŁDZIELNIA PRACY

3 200 brutto / mies.
  • Przemysłowa 9, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 10 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Przemysłowa 9

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie podstawowych działań marketingowych

  • Pomoc w organizacji i prowadzeniu targów, konferencji oraz innych imprez.

  • Współpraca z agencjami reklamowymi i w razie konieczności korekta projektów graficznych.

  • Mile widziana znajomość zarządzania kanałami social media.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie ( ekonomia, marketing i zarządzanie),

  • Umiejętność obsługi komputera: MS Office, programy graficzne w tym : Corel Draw, Adobe Illustrator, media społecznościowe,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie B2,

  • Otwartość, komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą,

  • Zaangażowanie, wytrwałość, kreatywność, silna motywacja do pracy i dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Wynagrodzenie zasadnicze brutto: 3200 zł /miesięcznie, oraz inne składniki zgodnie z Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji,

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

O nas

CHEMA- ELEKTROMET Spółdzielnia Pracy w Rzeszowie jest prywatnym przedsiębiorstwem farmaceutycznym działającym na rynku już od prawie 70 lat.

Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku farmaceutycznym. Specjalizuje się w produkcji materiałów stomatologicznych i leków dermatologicznych.

Strategicznym celem działalności Chema- Elektromet Spółdzielnia Pracy jest produkcja farmaceutyków najwyższej jakości zaspokajających określone terapeutyczne wymagania, potrzeby i oczekiwania zarówno pacjentów jak i środowiska medycznego.

Chema- Elektromet współpracuje z wieloma ośrodkami naukowo-badawczymi w Polsce, m.in.: Pomorską Akademią Medyczną w Szczecinie, Collegium UJ w Krakowie, Instytutem Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie oraz Politechniką Rzeszowską. W ośrodkach tych nowe preparaty są testowane i badane pod względem fizycznym, chemicznym i medycznym. Współpraca owocuje materiałami o wysokiej jakości, zyskującymi uznanie na rynku i wśród specjalistów.

Spółdzielnia wytwarza produkty zgodnie z wymaganiami GMP oraz ISO 13485.

Firma zatrudnia 112 osób