Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Marketingu

ButyJana.pl

5 000 brutto / mies.

ButyJana.pl

aleja Tadeusza Rejtana 53A

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z markami oraz ustalanie strategii marketingowych, mediaplanów oraz raportowanie z kampanii,

  • wdrażanie zaakceptowanych kampanii marketingowych,

  • pozyskiwanie budżetów marketingowych i ich rozplanowywanie,

  • koordynacja, planowanie i pilnowanie budżetów Google Ads,

  • prowadzenie kampanii na Facebooku,

  • szukanie i wdrażanie nowych kanałów sprzedaży kampanie retargetingowe, współpraca z influencerami, kampanie displayowe, artykuły sponsorowane,

  • automatyzacja marketingu i e-mail marketing (wysyłka mailingów, tworzenie reguł do automatyzacji, dbanie o bazę kontaktów),

  • koordynacja działań na stronach internetowych (wdrażanie zmian, nowych funkcjonalności itd.),

  • organizacja kampanii OOH (kampanie radiowe, banery reklamowe w MH, akcje reklamowe w MH, witryny),

  • planowanie akcji marketingowych w salonach np.

  • organizacja imprez okolicznościowych.

Nasze wymagania

  • znajomość narzędzi jak Google Analitics, Google Ads, Facebook Ads, Sales Manago.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie ze zgranym zespołem,

  • partnerskie stosunki, ale również wysokie wymagania,

  • rozwój indywidualny, szkolenia,

  • wysokie standardy organizacji pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

    O nas

    Butyjana.pl - to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą obuwia sportowego znanych i renomowanych marek - buty o różnym przeznaczeniu - sportowe: do biegania, na fitness, piłkarskie i do koszykówki, buty lifestyle i klasyczne buty sportowe. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że nasi klienci zawsze są zadowoleni z przeprowadzonych transakcji, a nasze ceny są bardzo atrakcyjne.