Ta oferta pracy jest nieaktualna od 645 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Marketingu

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 12.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa firma RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A.  lider w produkcji kotłów gazowych  poszukuje osoby na stanowisko:

    (umowa na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • Odpowiedzialność za realizację strategii marketingowej marki Beretta.
    • Realizacja media planu
    • Wzmacnianie wizerunku marki poprzez wielokanałowe działania marketingowe, w tym koordynacja działań związanych z optymalizacją wszystkich form komunikacji marketingowej.
    • Tworzenie i aktualizacja materiałów marketingowych, (współpraca z firmami zewnętrznymi).
    • Monitorowanie rynku pod kątem występujących trendów marketingowych.
    • Organizacje eventów (targi, konferencja…)
    • Analiza i raportowanie efektywności działań marketingowych.
    • Administrowanie strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych
    • Współpraca z partnerami handlowymi oraz menadżerami regionu.
    • Wsparcie sprzedaży.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
    • Doświadczenie we wdrażaniu strategii marketingowych.
    • Umiejętność prowadzenia kampaniami marketingowymi.
    • Elastyczność, skuteczność i nieszablonowość w myśleniu oraz otwartość na nowe rozwiązania.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku.
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę dającą satysfakcję oraz umożliwiającą ciągły rozwój,
    • Możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz innowacyjnych rozwiązań.
    Oferty zawierające (CV, list motywacyjny i oczekiwania finansowe) z dopiskiem w tytule Pracownik Działu Marketingu prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)