Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Marketingu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Od ponad 25 lat jesteśmy liderem na rynku medycznym.

    Do portfolio Medicusa należą cztery brandy:

    Medicus Clinic – Dolnośląskie Centrum Laryngologii,

    Medicus Self – Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej,

    Medicus Expert - przedstawiciel renomowanych, światowych producentów specjalistycznej aparatury medycznej,

    Medicus Care – opieka nad pacjentami z implantem słuchowym.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do współpracy w dziale marketingu.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie kanałami social media (między innymi Facebook, Instagram, YouTube),
    • monitorowanie i analizowanie rynku oraz zachowań klientów i działań konkurencji,
    • realizacja i koordynowanie zaplanowanych działań marketingowych ATL, BTL (między innymi: akcji promocyjnych, eventowych, działań sponsoringowych, kampanii internetowych itp.),
    • organizacja eventów: konferencji, szkoleń branżowych,
    • organizacja stoisk na targach branżowych,
    • współpraca z agencjami reklamowymi, eventowymi, interaktywnymi, domami mediowymi, drukarniami i innymi firmami współpracującymi oraz prowadzenie negocjacji cenowych,
    • planowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań usprawniających realizację podległych projektów.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie- studenci (marketing, dziennikarstwo, komunikacja społeczna, PR),
    • doskonałe umiejętności samodzielnej organizacji pracy,
    • doskonałe umiejętności pracy pod presją czasu,
    • umiejętności analizowania trendów rynkowych i konsumenckich,
    • kreatywne tworzenie rozwiązań,
    • dynamikę w działaniu,
    • dobrej znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
    • elastyczne godziny pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • pracę w dynamicznym  i kreatywnym zespole,
    • możliwość uczestniczenia w budowaniu i kreowaniu strategicznych marek,
    • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w renomowanej firmie.

    List motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać używając przycisku APLIKUJ /w tytule maila proszę wpisywać: Pracownik Działu Marketingu.

    W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

    CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. W sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych możliwy jest kontakt z wyznaczonym w Medicus Sp. z o. o. Inspektorem ochrony danych listownie lub mailowo na adres: [email protected]

    Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji”