Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Mechaniki - Montażysta Działu Produkcji

Aco sp. z o.o. sp. komandytowaO firmie

3 0004 000 brutto / mies.

Aco sp. z o.o. sp. komandytowa

Diamentowa 7

Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (wykrawarki rewolwerowej, prasy krawędziowej oraz frezarki),

  • wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją, w ogromnej większości gięte elementy mają 90 stopni,

  • wstępna obróbka elementów wykonanych na maszynie,

  • odczytywanie danych z rysunku technicznego,

  • kontrola i weryfikacja wyprodukowanego produktu,

  • obróbka blachy do maksymalnej grubości 1,5mm,

  • gięcie elementów o małych gabarytach, głównie proste kątowniki, zetki, puszki itp.

  • LUB Lutowanie elementów elektronicznych, montaż mechaniczny podzespołów i urządzeń elektronicznych, testowanie urządzeń.

Nasze wymagania

  • sumienność, dokładność podczas wykonywania pracy,

  • chęć uczenia się z racji częstej zmiany zadań (oferujemy przyuczenie do obsługi maszyn),

  • ogólna znajomość narzędzi pomiarowych.

Mile widziane

  • doświadczenie przy obsłudze pras krawędziowych lub wykrawarki rewolwerowej,

  • ogólna wiedza mechaniczna.

  • LUB posługiwanie się elektronarzędziami, praca przy montażu podzespołów i innych drobnych komponentów, znajomość techniki lutowania (możliwość przyuczenia), znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, wymagane zdolności manualne.

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • pracę dwuzmianowa w zależności od potrzeb bez presji na wyniki

  • niezbędne narzędzia pracy

  • kartę sportową OkSystem

  • ubezpieczenie grupowe

  • spotkania integracyjne

  • dobrą atmosferę w młodym zespole

  • czynny udział w wydarzeniach sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy producentem nowoczesnych systemów domofonowych. Wprowadzamy innowacyjne, niespotykane u innych producentów rozwiązania. Cały proces – od projektu, aż do zapakowania gotowego urządzenia odbywa się w naszej firmie, w Suchym Lesie.

Przewiń do profilu firmy