Oferta pracy

Pracownik Działu Mieszalni Farb

WestRock

  • Malinowska 43, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy

WestRock

Malinowska 43

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie farb I lakierów zgodnie z planem produkcji wg odpowiednich receptur farbowych

  • Przygotowanie próbek kolorystycznych wg wzorców klienta

  • Bieżąca Kontrola jakości przygotowanych farb

  • Obsługa niezbędnych narzędzi, oprogramowania oraz urządzeń na stanowisku pracy

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

  • Dbałość o ład i porządek na stanowisku pracy

  • Dbałość o stan narzędzi i urządzeń używanych podczas pracy

  • Raportowanie wykonanej pracy przełożonemu

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie

  • Sumienność

  • Dokładność

  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

WestRock

WestRock jest firmą notowaną na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: WRK), zaliczona do największych firm na świecie wg. listy Fortune500. WestRock zajmuje się produkcją papieru i najwyższej jakości opakowań dedykowanym różnym branżom.

Nasze działania skupiają się na połączeniu ludzi z produktem, pomagając tym samym naszym klientom zwiększyć sprzedaż oraz obniżyć całkowity koszt wytwarzania produktów, wspierając tym samym zrównoważony rozwój.

Dołącz do naszego zespołu w WestRock Tczew!

Przewiń do profilu firmy