Oferta pracy

Pracownik Działu Montażu i Pakowania

Alfa Laval KrakówO firmie

Alfa Laval Kraków

Zawiła 56

Kraków

Alfa Laval jest światowym liderem w zakresie specjalistycznych produktów i rozwiązań opartych na trzech kluczowych technologiach: oddzielania, wymiany ciepła oraz przepływu cieczy. Wszystkie trzy są niezwykle ważne dla funkcjonowania zakładów przemysłowych. Nasze nowatorskie rozwiązania umożliwiają ogrzewanie, chłodzenie, transport i oddzielanie takich produktów jak olej, woda, chemikalia, napoje, artykuły żywnościowe i farmaceutyki. Urządzenia Alfa Laval są dostarczane do klientów w blisko 100 krajach. Zatrudniamy około 17 000 pracowników na całym świecie.

Stwarzamy lepsze warunki życia codziennego dla ludzi. Robimy to, przyczyniając się do bardziej zrównoważonej przyszłości poprzez innowacje inżynieryjne. Kochamy to, co robimy i jesteśmy w tym dobrzy. Nasz krakowski zespół to 250 osób pracujących w dwóch halach produkcyjnych i działach biurowych.

Aktualnie do oddziału w Krakowie rekrutujemy na stanowisko:

Pracownik Działu Montażu
i Pakowania

Twoje zadania

  • przygotowanie detali
  • montaż elementów i finalnego urządzenia zgodnie z dokumentacją techniczną
  • testowanie wykonanych detali

Twoja wiedza, doświadczenie i umiejętności

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane w zakresie automatyki, elektroniki lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • znajomość budowy oraz umiejętność obsługi maszyn i urządzeń
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych
  • odpowiedzialność, uczciwość, rzetelność i dokładność
  • uprawnienia elektryczne gr. I, suwnice oraz wózki

Twoje korzyści

  • zdobędziesz doświadczenie w szwedzkim koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • będziesz mieć okazję uczyć się od najlepszych specjalistów
  • będziesz pracować w bezpiecznym otoczeniu i mieć dostęp do najwyższej jakości narzędzi pracy
  • dołączysz do zespołu, który ceni sobie atmosferę pracy - koledzy chętnie pomogą Ci w każdej sytuacji
  • będziesz uczestniczyć w szkoleniach (program wprowadzający, Alfa Laval Production System – oparty na Lean i Six Sigma oraz inne)
  • znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym: opieka medyczna dla całej rodziny, karta Multisport, możliwość nauki języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków, premia roczna
  • kandydatom rozważającym przeprowadzkę oferujemy atrakcyjny pakiet relokacyjny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez pracuj.pl - przycisk „Aplikuj teraz” (poniżej).

Dokumenty powinny zawierać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych  osobowych przez Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy