Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Montażu i Pakowania

Alfa Laval Kraków

  • Zawiła 56, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14.00-22.00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Zawiła 56

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie operacji zgodnie z procesem technologicznym, rysunkiem i instrukcją SOP

  • Przekazywanie do działu Kontroli wątpliwych komponentów celem sprawdzenia zgodności z warunkami technologicznymi

  • Przeprowadzanie samokontroli wykonanych wyrobów

  • Kompletowanie zapisów - wpisywanie do przewodnika: wykonującego operację i ilości wykonanych detali (codzienne zapisy)

  • Sprawdzanie ilości otrzymanych podzespołów - zgodnie z dokumentacją

  • Dostarczanie wykonanych wyrobów na następną operację zgodnie z procesem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe

  • Doświadczenie na podobnym. stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Łatwość komunikowania się

  • Umiejętność i chęć pracy w zespole

  • Mile widziane: uprawnienia na wózki widłowe i suwnicę

To oferujemy

  • Zdobędziesz doświadczenie w szwedzkim koncernie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Będziesz mieć okazję pracować z najlepszymi specjalistami

  • Będziesz pracować w bezpiecznym otoczeniu i mieć dostęp do najwyższej jakości narzędzi pracy

  • Dołączysz do zespołu, który ceni sobie atmosferę pracy - koledzy chętnie pomogą Ci w każdej sytuacji

  • Znajdziesz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym pakietem socjalnym: darmowa opieka medyczna dla całej rodziny, platforma MyBenefit, możliwość nauki języka angielskiego, dofinansowanie do posiłków, premia roczna, premia relokacyjna, program poleceń pracowników, kawa herbata i napoje zapewniane przez pracodawcę, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wakacji dla dzieci, paczki świąteczne i imprezy integracyjne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • platforma MyBenefit

  • karta Multisport

  • dofinansowanie do posiłków

At Alfa Laval, we always go that extra mile to overcome the toughest challenges. Our driving force is to accelerate success for our customers, people and planet. You can only achieve that by having dedicated people with a curious mind. Curiosity is the spark behind great ideas. And great ideas drive progress.

As a member of our team, you thrive in a truly diverse and inclusive workplace based on care and empowerment. You are here to make a difference. Constantly building bridges to the future with sustainable solutions that have an impact on our planet’s most urgent problems. Making the world a better place. Every day.

Przewiń do profilu firmy