Oferta pracy

Pracownik Działu Montażu

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki)

    Nowa Wieś Legnicka (pow. legnicki), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż przewodów

  • Obsługa maszyn

  • Zorganizowana praca w zespole

  • Praca z procedurami jakościowymi i BHP

Nasze wymagania

  • Otwartość i komunikatywność

  • Rzetelność i zaangażowanie

  • Zdolności manualne i spostrzegawczość

  • Doświadczenie na produkcji będzie Twoim atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • system premiowy

  • szkolenia i możliwość rozwoju

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie obiadów

  • pracowniczy program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego

  • pożyczka na cele mieszkaniowe

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • program emerytalny

VOSS Automotive Polska Sp. z o.o.

VOSS Automotive Polska to zakład produkcyjny wytwarzający innowacyjne rozwiązania dla branży motoryzacyjnej. Projektujemy i produkujemy m.in. przewody hamulcowe i paliwowe, wielozłącza oraz zawory dla największych marek samochodowych. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty służą bezpieczeństwu tysięcy ludzi poruszających się samochodami wyprodukowanymi przez naszych klientów. To odpowiedzialna praca, którą wykonujemy z pasją.

Projektujemy i produkujemy m.in. przewody hamulcowe i paliwowe, wielozłącza oraz zawory dla największych marek samochodowych. Jeśli chcesz się rozwijać, to znajdziesz tu możliwości rozwoju w różnych obszarach. Cenimy specjalistów produkcyjnych, oferując dobrze płatną i stabilną pracę w bezpiecznych warunkach. Posiadamy system premiowy i bogaty zestaw benefitów pozapłacowych.

Przewiń do profilu firmy