Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Działu Myjni

  • Mikołów, Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-02-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Opel Mucha

    Wiodący Dealer marki Opel na Śląsku „Opel Mucha” dla oddziałów
    w Mikołowie i Tychach poszukuje pracowników na  stanowisko:

    Miejsce pracy: Mikołów, Tychy

    Zakres obowiązków:

    • obsługa myjni samochodowej
    • auto detailing

    Wymagania:

    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • system szkoleń i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia
    • pracę w zintegrowanym zespole
    • motywacyjny system wynagrodzeń

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ poniżej.

    Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)".