Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Należności - Referent ds. dokumentacji i rozliczeń należności

JD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Piastowska 3, Opole, Wschodnia 25, Opole

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur VAT i rachunków za wykonane usługi,

  • Prowadzenie ewidencji wystawionych faktur,

  • Opracowywanie niezbędnych analiz i raportów,

  • Monitorowanie obiegu dokumentów niezbędnych do wystawiania faktur,

  • Współpraca z pracownikami firmy i księgowością w zakresie fakturowania,

  • Przygotowywanie niezbędnych materiałów związanych z fakturowaniem dla potrzeb księgowości,

  • Współpraca z innymi pionami, zespołami i komórkami funkcjonalnymi Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: średnie ekonomiczne,

  • Dokładność, systematyczność, zaangażowanie,

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Świadczenia socjalne – bony, świąteczne paczki dla dzieci.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne