Oferta pracy

Pracownik działu narzędziowni

ELKO BIS SYSTEMY ODGROMOWE

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługiwanie maszyn /urządzeń min.:

  • piły taśmowe,

  • gwinciarki pionowe, gwintownice

  • wiertarki stołowe i słupowe

  • prasy mimośrodowe

  • elektronarzędzia ręczne

  • prace ślusarskie przy stole - zaginanie, skręcanie, gwintowanie

  • Cięcie i szlifowanie detali

  • Wykonywanie różnorodnych prac ślusarskich

Nasze wymagania

  • Samodzielna obróbka ślusarska elementów na podstawie dokumentacji

  • Umiejętność wykonywania prac ślusarskich: cięcie, gięcie, wiercenie, szlifowanie, obsługa narzędzi ręcznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjny pakiet benefitów socjalnych (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna – Medicover, karta sportowa - Multisport, okresowe konkursy pracownicze, wyjazdy integracyjne, paczki świąteczne dla pracowników, paczki Mikołajkowe dla dzieci)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Spółka Elko-Bis Systemy Odgromowe powstała w 1998 roku we Wrocławiu. To nowoczesna, rodzinna firma, której skuteczna polityka handlowa, wysokie standardy produkcji i obsługi oraz dobór najlepszej kadry pozwoliły dynamicznie rozwijać się oraz zająć pozycję największej firmy w branży odgromowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie osprzęt odgromowy ELKO-BIS sprzedawany jest przez najlepszych dystrybutorów branży elektrotechnicznej i budowlanej w kraju, a także zagranicą. Nasze produkty dostarczamy na prestiżowe inwestycje budowlane w takich krajach jak Rosja, Ukraina, Białoruś, Niemcy, Wlk. Brytania, Irlandia, Kraje Nadbałtyckie, Kraje Bałkańskie, Kraje Bliskiego Wschodu oraz Azja Płd.-Wsch. Rozwijamy umiejętności, wiedzę, doświadczenie przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży.

Dołącz do nas i aplikuj już dzisiaj!

Przewiń do profilu firmy