Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta

TECHMARKO firmie

TECHMARK

Piotrkowska 10/12

Aleksandrów Łódzki

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta polegająca na:

  • zapoznawaniu Klientów telefonicznie, e-mailowo lub w siedzibie firmy z ofertą naszych produktów

  • przygotowywaniu ofert handlowych na bazie naszych cenników, katalogów oraz internetowego kreatora produktów

  • przyjmowaniu i wprowadzaniu zamówień do programu handlowo-produkcyjnego Enova

  • wystawianiu dokumentów związanych z obsługą zamówień

  • współpracy w tym zakresie z innymi Działami w firmie

Nasze wymagania

  • pogodny charakter, wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów

  • samodyscyplina, staranność oraz zaangażowanie w pracę

  • chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań

  • znajomość obsługi MS Office, Windows

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • mile widziana znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Pracę w zespole nastawionym na życzliwą współpracę, otwartym na kreatywne pomysły oraz stawiającym na stały rozwój firmy

  • Szkolenia przygotowujące do pracy w Dziale m.in. z obsługi programu Enova

  • Dodatki motywacyjne

  • Dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego na podstawie określonej ścieżki kariery

TECHMARK

Jesteśmy polską firmą produkcyjną, od 30 lat zaopatrującą rynek polski oraz rynki zagraniczne w meble metalowe m.in. biura, urzędy, szkoły, hotele, muzea, kluby i ośrodki sportowe, centra handlowe, lotniska, przedsiębiorstwa, warsztaty samochodowe i inne. Posiadamy bogatą bazę stałych Klientów, współpracujemy z wieloma dystrybutorami naszych mebli, w tym z firmami świadczącymi usługi w ramach outsourcingu odzieży roboczej. Kilka lat temu, jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęliśmy produkcję „inteligentnych” szaf z zaimplementowaną technologią RFID i stale poszerzamy ofertę na te meble.

Przewiń do profilu firmy