Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Automatic Letter Bender

Hurtowa 4

Nowe Miasto

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu obsługi zamówień klientów

  • Obsługa telefoniczna i administracyjna reklamacji klientów

  • Współpraca z handlowcami

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z zamówieniami i ich obsługą reklamacyjną

  • Przestrzeganie terminowości w realizacji powierzonych zadań

  • Współpraca z firmami kurierskimi realizującymi zamówienia

  • Podnoszenie poziomu sprzedaży realizowanych zamówień

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administracyjnej obsłudze zamówień

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Przyjazna otwarta postawa

  • Konsekwencja i dokładność w działaniu

  • Doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, na pełen etat w godzinach 8 - 16

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • ciekawe wyjazdy delegacyjne

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w realizacji celów