Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta

LAPP CONNECTO POLSKA sp. z o.o.O firmie

LAPP CONNECTO POLSKA sp. z o.o.

Waryńskiego 32-36

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klientów oraz przedstawicieli handlowych

  • nadzór w realizacji zamówień od Klientów, udział w planowaniu produkcji

  • przyjmowanie oraz wprowadzanie zamówień do systemu SAP,

  • wystawianie faktur,

  • wykonywanie czynności administracyjno-biurowych,

  • sporządzanie zestawień i analiz dotyczących kluczowych współczynników dla Biura Obsługi Klienta,

  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami oraz z Przedstawicielami Handlowymi

  • efektywną współpracę z pozostałymi działami i jednostkami powiązanymi w kraju i za granicą,

  • udział w projektach wdrożeniowych i usprawniających

Nasze wymagania

  • otwartość, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole

  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim - warunek konieczny,

  • wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (zarządzanie, administracja, marketing, inżynierskie) lub doświadczenie na podobnych stanowiskach w firmach produkcyjnych,

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania pakietu MS Office,

  • znajomość systemy SAP będzie dodatkowym atutem,

  • dobra organizacja pracy,

  • chęć podnoszenia kwalifikacji,

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku,

  • niezbędne szkolenia oraz narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • umowę o pracę.

Lapp Connecto Polska sp. z o.o. jest producentem wiązek i systemów kablowych oraz i pulpitów i paneli sterowania na potrzeby przemysłu maszynowego. Fabryka w Grudziądzu działa od 2010 roku. Firma jest częścią Grupy Lapp - jeden z głównych producentów kabli i akcesoriów kablowych na świecie.

Przewiń do profilu firmy