Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik działu obsługi klienta

Farby Kabe Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • przyjmowanie zamówień, nadzór i bieżąca obsługa zleceń

  • wsparcie doradców techniczno-handlowych w codziennej pracy

  • wprowadzanie danych do systemu SAP

  • wystawianie dokumentów związanych z procesem sprzedaży (faktury, dokumenty transportowe)

  • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów w dziale

  • współpraca z magazynem, działem logistyki, księgowością i działem marketingu w zakresie obsługi klientów i zleceń

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe)

  • min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta

  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana)

  • znajomość programu SAP (mile widziana)

  • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, asertywność

  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami firmy

  • odpowiedzialność, samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w rozwijającej się firmie

  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy

  • samodzielność w wykonywaniu zadań

  • rozwój i podnoszenie kompetencji w systemie SAP ERP

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe: współfinansowanie pakietu Multisport, świadczenia w ramach ZFŚS, pakiety medyczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

Farby Kabe Polska Sp. z o.o.

to dynamicznie rozwijająca się firma z kapitałem szwajcarskim, produkująca szeroką gamę materiałów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy