Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Colep Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kleszczów (pow. bełchatowski)

    Kleszczów (pow. bełchatowski), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne utrzymywanie kontaktu z klientem;

  • Budowanie relacji z klientami według procedur i utrzymywanie standardu obsługi klienta na odpowiednim poziomie;

  • Przygotowywanie raportów wspomagających zarządzanie (np. czas przetrzymywania zapasów dla klienta i jego wartość, komponenty na magazynie bez zamówień od klienta);

  • Przyjmowanie, analiza zamówień i potwierdzenie ich z klientami w porozumieniu z działami (Logistyka, Produkcja, Magazyn);

  • Koordynacja wysyłek wyrobu gotowego oraz dokumentacji do klienta;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – wyższe z zakresu administracji biznesu, zarządzania łańcuchem dostaw, transportu lub logistyki; ewentualnie praca dyplomowa z obszaru logistyki;

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z logistyką (obsługa klienta, transport);

  • Biegła znajomość języka angielskiego (w czytaniu, mowie i piśmie);

  • Dobra znajomość obsługi komputera (Word, zaawansowany Excel);

  • Znajomość systemu SAP (mile widziana);

  • Mile widziane doświadczenie w optymalizacji procesów łańcucha dostaw w ramach projektu;

  • Bardzo dobre umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach udziału w licznych szkoleniach;

  • Pracę w zespole specjalistów, charakteryzującym się partnerską atmosferą;

  • Pakiet benefitów;

  • Transport z Bełchatowa.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Colep Polska Sp. z o.o.

Colep, spółka należąca do grupy RAR, jest wiodącym światowym liderem w branży opakowań dóbr konsumpcyjnych i produkcji kontraktowej. Przy obrotach w wysokości 410 milionów euro Colep zatrudnia około 2449 osób w Portugalii, Brazylii, Niemczech, Meksyku, Polsce, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii. W ramach „ACOA - sojuszu Colep & One Asia”, Colep oferuje klientom globalną sieć dostaw.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego profilu kandydata i chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy, podążaj za instrukcją poniżej „Jak aplikować”. Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą. Pozwól się zaskoczyć!