Pracownik Działu Obsługi Klienta

Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.

  • Kleszczów (pow. bełchatowski)

    Kleszczów (pow. bełchatowski), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie codziennego kontaktu z klientem

  • Budowanie relacji z klientami według procedur i utrzymywanie standardu obsługi klienta na odpowiednim poziomie

  • Przygotowywanie raportów wspomagających zarządzanie (czas przetrzymywania zapasów dla klienta i jego wartość, komponenty na magazynie bez zamówień od klienta) oraz dokumentów sprzedażowych i finansowych w określonym zakresie

  • Przyjmowanie, analiza zamówień i potwierdzenie ich z klientami w porozumieniu z innymi działami (Logistyka, Produkcja, Magazyn)

  • Koordynacja wysyłek wyrobu gotowego oraz dokumentacji do klienta

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe z zakresu administracji biznesu, zarządzania łańcuchem dostaw, transportu lub logistyki ewentualnie praca dyplomowa z obszaru logistyki

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z logistyką (obsługa klienta, transport)

  • Znajomość języka angielskiego, która umożliwia codzienną komunikację (w mowie i piśmie)

  • Dobra znajomość obsługi komputera (Excel)

  • Mile widziuana znajomość sytemu SAP

  • Analityczne myślenie, umiejętnośc rozwiązywania problemów

  • |Mile widziane doświadczenie w optymalizacji procesów łańcucha dostaw

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie,

  • Naszym priorytetem jest budowanie zgranego i zaangażowanego zespołu oraz miła atmofera pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach dostępu do wielu szkoleń oraz udział w ciekawych projektach

  • Pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • lunch w firmowej kantynie

  • program wsparcia pracowników DlaCiebie

Colep Consumer Products, spółka należąca do grupy RAR, jest światowym liderem w produkcji kontraktowej towarów konsumpcyjnych, dostarczającym innowacyjne rozwiązania produktowe dla marek na całym świecie Z obrotem 250 mln euro zatrudnia około 1 280 osób w Portugalii, Brazylii, Niemczech, Meksyku, Polsce, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich Colep Consumer Products oferuje globalną sieć dostaw w ramach ACOA --„The Alliance of Colep One Asia”

Przewiń do profilu firmy