Oferta pracy

Pracownik działu obsługi klienta

Recovet Sp. z o. o. Sp. k.O firmie

Recovet Sp. z o. o. Sp. k.

Graniczna 62

Łódź

Firma dystrybucyjna branży weterynaryjno-zoologicznej
w związku z rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • bieżąca realizacja zamówień internetowych i telefonicznych
  • utrzymywanie relacji z klientami
  • obsługa sprzedaży na platformie internetowej, import zamówień do systemu, wprowadzenie warunków handlowych, wystawienie dokumentu sprzedaży i przygotowanie listów przewozowych.
  • aktualizacja oferty na stronie www
  • pomocnicze prace biurowe

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży w sklepach internetowych
  • biegła znajomość obsługi komputera, Ms Office
  • zaangażowanie, dyspozycyjność, solidność, kreatywność
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
  • mile widziana znajomość oprogramowania Insert GT (Subiekt, Gestor)

Firma oferuje:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracy,
  • interesującą, odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • ubezpieczenie i karty sportowe
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • możliwość podniesienia kwalifikacji.

Zgłoszenia pisemne zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy składać drogą mailową.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy