Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Działu Obsługi Klienta

UPS

  • Wólczańska 178, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

UPS

Wólczańska 178

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne wyjaśnianie zapytań klientów dotyczących przesyłek kurierskich (połączenia przychodzące);

  • rejestracja oraz obsługa bieżących interwencji zgłaszanych przez klientów w systemie ECM;

  • rejestrowanie pozostałych aktywności realizowanych w ramach codziennej obsługi klientów;

  • współpraca z działami UPS w celu zapewnienia najwyżej jakości obsługi klientów.

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • mile widziana znajomość specyfiki pracy CSC;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz wysokie umiejętności interpersonalne;

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • wymagamy dyspozycyjności od poniedziałku do soboty, w godzinach 7:30 – 20.00.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość udziału w wielu organizacjach wewnątrzfirmowych (np. komitet wolontariacki, sportowy itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • program emerytalny

  • program onboardingowy