Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Pracownik Działu Obsługi Klienta

ImBuO firmie

  • Zachodnia 70
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ImBu

Zachodnia 70

Łódź

ImBu z siedzibą w Łodzi, polski oddział duńskiej firmy Childhood Supply ApS., poszukuje pracownika do działu obsługi klienta. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości produktów wyposażenia żłobków, przedszkoli i szkół do klientów biznesowych na całym świecie.

Praca będzie polegać na obsłudze sprzedażowej klientów B2B z zagranicy. Do codziennych zadań będzie należeć komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami, organizacja transportu, współpraca z magazynem i nadzór nad dokumentacją. Wszystko to w ścisłej współpracy z siedzibą główną firmy mieszczącą się w Danii. Pracujemy przede wszystkim w języku angielskim, ale znajomość innych języków obcych będzie niewątpliwym atutem.

Twoje zadania:

  • Obsługa i realizacja zamówień klientów
  • Przygotowywanie dokumentów wysyłkowych, fakturowanie
  • Bieżące wsparcie klienta w sprawach operacyjnych - udzielanie informacji o dostępności towaru, terminach dostaw, koordynacja organizacji transportu i procedur celnych
  • Kontakt telefoniczny i korespondencja mailowa z klientami firmy
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Obsługa i rozpatrywanie reklamacji
  • Ad hoc

Twój profil: Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i wysoka orientacja na klienta
  • Zamiłowanie do sprzedaży, samodzielność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i zaangażowanie
  • Obsługa pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B i obsłudze klienta

Dodatkowo mile widziane będą:

  • Wiedza z zakresu transportu i logistyki
  • Znajomość branży edukacyjnej lub branży artykułów plastycznych
  • Znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilną i urozmaiconą pracę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
  • Przyjazną atmosferę pracy w małym zespole projektowym
  • Dużą samodzielność na stanowisku pracy

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne